Pracovní příležitosti

Bez nahraného životopisu nejsou výsledky optimalizovány.

Virtuální asistent/ka

Studuješ VŠ a potřebuješ flexibilně nastavit, jak budeš chodit do práce?

Hledáš stabilitu i v dnešní turbulentní době?

Baví tě jednat se zákazníky a rád/a přijdeš na kobylku každému problému?Pokud ano, rozhodně čti dál. Vypadá to totiž, že by se ti u nás mohlo líbit.Kdo jsme?

Jsme agentura, která firmám a podnikatelům pomáhá s online marketingem, obchodem, zákaznickým servisem a různými operativními činnostmi. Naším hlavním cílem je pomoci podnikatelům zdravě růst. Začínáme tím, že pro ně navrhneme firemní a produktovou strategii, a pak přecházíme na marketing, obchod a zákaznický servis. Práci zakládáme na číslech a datech – nejde nám o lajky a srdíčka, ale o navýšení počtu leadů a obratu.

Původně jsme začali v trochu jiném oboru – rozváželi jsme kytky, chodili na úřady a hlídali děti. Potřebovali jsme zabrat v reklamě a obchodu, ale s marketingovými agenturami jsme měli tak špatné zkušenosti, že jsme to raději začali dělat po svém. A šlo nám to. Šlo nám to dokonce tak dobře, že se na nás začaly samy od sebe obracet ostatní firmy s žádostí, ať děláme marketing i pro ně.

A tak jsme tady. Díky vlastním zkušenostem víme, co klienty na marketingových agenturách štve, a děláme to jinak. Komunikujeme otevřeně a transparentně, nesnažíme se z nich za každou cenu vytáhnout peníze a děláme pro ně činnosti, které skutečně mají smysl a které jim pomohou. Chceš se k nám přidat?

Takže, o čem to u nás vlastně bude?

Většinu času budeš řešit nejrůznější požadavky zákazníků – tvým úkolem bude zejména neustálé kreativní vymýšlení, jak úkoly řešit efektivněji a lépe, než je současné status quo
Část Tvé práce bude zaměřená na inovace všech našich oblastí (webovky, finance, platby, operativu, fb...)
Ve zbytku času, dejme tomu tak z 10 %, budeš řešit nejrůznější úkoly i pro nás jako myTimi

Takže, o čem to u nás vlastně bude? 
 • Většinu času budeš řešit nejrůznější požadavky zákazníků – tvým úkolem bude zejména neustálé kreativní vymýšlení, jak úkoly řešit efektivněji a lépe, než je současné status quo
 • Část Tvé práce bude zaměřená na inovace všech našich oblastí  (webovky, finance, platby, operativu, fb...) 
 • Ve zbytku času, dejme tomu tak z 10 %, budeš řešit nejrůznější úkoly i pro nás jako myTimi
Požadujeme:
 • Otevřenou hlavu s orientací směrem ke zlepšením a vychytávkám 
 • Lidi co se nebojí pracovat :) 
 • Spolehlivost. Když se dohodneme, tak to tak prostě bude. 
 • Chuť jít s námi do téhle nestereotypní práce, kde se nemůžeš schovat 
 • Prokrastinace u nás fakt nemá místo…makáme a pak…jdeme třeba na pivo nebo na minigolf


Proč bys měl/a chtít pracovat u nás? 
 
 • Vstřícnost a flexibilita. Není problém domluvit se na práci z domu, flexibilní pracovní době, volnu a podobně. Díky tomu můžeš práci skvěle skloubit s rodinou, koníčky nebo třeba studiem. 
 • Prostředí start-upu. Rosteme raketovou rychlostí. Díky tomu máš možnost získat za velmi krátkou dobu hodně odpovědnosti a zkušeností.  
 • Pohodová komunikace. Otevřeně komunikujeme s klienty i kolegy. Pokud něco uděláš špatně, štve tě klient, něco nechápeš nebo s něčím nesouhlasíš, vždycky to můžeš říct. 
 • Přesah do dalších oborů. Můžeš se zaměřovat na to, co tě baví. Pokud tě zajímá například reklama, není problém domluvit se s kolegy z reklamy a přijít na jejich školení. :) Postupně tak získáš svou unikátní specializaci. 
 • Vzdělávání. U nás budeš mít možnost posouvat se. Můžeš chodit na jakákoli interní školení v rámci firmy a na externí školení dostaneš příspěvek. V pracovní době budeš mít vyhrazený čas na samostudium. 
 • Super tým. Je s námi sranda! Pravidelně spolu chodíme na teambuildingy, jako je laser game, virtuální realita nebo svítící minigolf. Jednou za měsíc pořádáme firemní snídaně a čas od času spolu zajdeme na pivo. 
 • Snacky v kanclu. Kafe, ovoce a sladkosti. Jó, máme je rádi.
 
Myslíš, že k nám zapadneš? Napiš nám!

Mám zájem o pozici

Přidat nové CV

Přidat další soubor