Pracovní příležitosti

Bez nahraného životopisu nejsou výsledky optimalizovány.

PPC specialista junior

Zajímáš se o digital marketing a chtěl/a bys v něm začít kariéru?

Baví Tě analyzovat, sledovat výkon, přemýšlet nad tím, jak věci dělat lépe?

Máš aspoň základní představu co je PPC?


Pokud ano, rozhodně čti dál. Vypadá to totiž, že by se ti u nás mohlo líbit.

Kdo jsme?

Jsme agentura, která firmám a podnikatelům pomáhá s online marketingem, obchodem, zákaznickým servisem a různými operativními činnostmi. Naším hlavním cílem je pomoci podnikatelům zdravě růst. Začínáme tím, že pro ně navrhneme firemní a produktovou strategii, a pak přecházíme na marketing, obchod a zákaznický servis. Práci zakládáme na číslech a datech – nejde nám o lajky a srdíčka, ale o navýšení počtu leadů a obratu.

Původně jsme začali v trochu jiném oboru – rozváželi jsme kytky, chodili na úřady a hlídali děti. Potřebovali jsme zabrat v reklamě a obchodu, ale s marketingovými agenturami jsme měli tak špatné zkušenosti, že jsme to raději začali dělat po svém. A šlo nám to. Šlo nám to dokonce tak dobře, že se na nás začaly samy od sebe obracet ostatní firmy s žádostí, ať děláme marketing i pro ně.

A tak jsme tady. Díky vlastním zkušenostem víme, co klienty na marketingových agenturách štve, a děláme to jinak. Komunikujeme otevřeně a transparentně, nesnažíme se z nich za každou cenu vytáhnout peníze a děláme pro ně činnosti, které skutečně mají smysl a které jim pomohou. Chceš se k nám přidat?


Co Tě u nás čeká?

Budeš pracovat v týmu, který řeší komplexně marketing pro malé i velké zákazníky
 • Velká část práce je samotná správa kampaní klientů v PPC systémech - třeba v Google/FB Ads, Seznam Sklik a dalších
 • Spolu s týmem budeš vyjednávat o podmínkách spolupráce, tvořit strategie a následně je naplňovat
 • Je jasné, že následně budeš vše vyhodnocovat a reportovat - používat budeš nástroje Google Analytics, Google Search Console a další.
 • Své výsledky a návrhy budeš prezentovat nejen před zákazníkem, ale i uvnitř týmu - vše, co navrhneš, musíš být schopný/á obhájit


 • Chceš proniknout do světa PPC a online marketingu - většinu Tě naučíme, ale bude fajn, když budeš mít aspoň elementární povědomí :)
 • Rád/a se učíš nové věci, chceš hledat řešení i v případě složitějších situací, umíš se poučit z nezdarů
 • Samozřejmě bude fajn, když budeš mít už za sebou nějaké pracovní zkušenosti - ale klidně z jiného oboru, hlavní je tvůj zápal a nadšení


 • Vstřícnost a flexibilita. Není problém domluvit se na práci z domu, flexibilní pracovní době, volnu a podobně. Díky tomu můžeš práci skvěle skloubit s rodinou, koníčky nebo třeba studiem.
 • Prostředí start-upu. Rosteme raketovou rychlostí. Díky tomu máš možnost získat za velmi krátkou dobu hodně odpovědnosti a zkušeností.
 • Pohodová komunikace. Otevřeně komunikujeme s klienty i kolegy. Pokud něco uděláš špatně, štve tě klient, něco nechápeš nebo s něčím nesouhlasíš, vždycky to můžeš říct.
 • Přesah do dalších oborů. Můžeš se zaměřovat na to, co tě baví. Pokud tě zajímá například reklama, není problém domluvit se s kolegy z reklamy a přijít na jejich školení. :) Postupně tak získáš svou unikátní specializaci.
 • Vzdělávání. U nás budeš mít možnost posouvat se. Můžeš chodit na jakákoli interní školení v rámci firmy a na externí školení dostaneš příspěvek. V pracovní době budeš mít vyhrazený čas na samostudium.
 • Super tým. Je s námi sranda! Pravidelně spolu chodíme na teambuildingy, jako je laser game, virtuální realita nebo svítící minigolf. Jednou za měsíc pořádáme firemní snídaně a čas od času spolu zajdeme na pivo.
 • Snacky v kanclu. Kafe, ovoce a sladkosti. Jó, máme je rádi.

Mám zájem o pozici

Přidat nové CV

Přidat další soubor