myTimi
O nás

O nás

Podnikání je o efektivitě. Pomáháme našim zákazníkům proměnit komunikaci v klienty a hmatatelné výsledky. Od prvních krůčků před 4 lety jsme urazili dlouhou cestu. Za tu dobu pomáháme více než 10 000 podnikatelů a freelancerů. Nyní pomáháme i za hranicemi České republiky a to ve Velké Británii. Všem našim zákazníkům pomáháme s jejich podnikáním jako celkem, protože v dnešním světě podnikání není úplně jednoduché se zorientovat a uspět. Proto cílíme od nejmenších až po ty středně velké, kteří naši pomoc potřebují nejvíce.

Proč bych měl zkusit výběrko v myTimi?

  • Do 24 hodin budeme reagovat na každé CV.

  • Šanci má každý, vybíráme osobnost, ne roky na židli.

  • S kandidáty pracujeme stejně jako ve firmě s respektem a proaktivně.

  • Díky našemu výběru pomocí testů a případovek je výběr v myTimi zábava.

Nahrajte nám své CV

A nechte naši AI, aby vám doporučila nejvhodnější pozice.

Nahrajte nám své CV

A nechte naši AI, aby vám doporučila nejvhodnější pozice.

V myTimi rostete s námi

V myTimi rostete s námi

Milan do myTimi nastoupil v roce 2020 na pozici SEO specialisty a za tu dobu rychle prokázal svoje schopnosti. Po prvních měsících postoupil na roli Strategy Directora a za dalších zhruba 9 měsíců se jeho schopnosti prokázaly znovu a tak si pod sebe vzal i celou webovou a obsahovou část našich marketingových aktivit. Díky své vytrvalosti a schopnostem získal Milan za necelý 1 rok dva kroky vpřed. U nás má každý podobnou šanci, nehledíme na věk, ani zkušenosti. Hledáme vytrvalost a schopnosti.

Výběr je zábava

Výběr je zábava

V myTimi věříme, že výběrové řízení je dialog, není to inkvizice, kde jedna strana hodnotí druhou. Výběr vnímáme jako námluvy, kde musí dojít k win-win spolupráci.

Obvyklý postup je úvodní krátký telefonát (vzájemná kvalifikace), poté testy osobnosti a testy práce pod stresem (zábavná část), poté následuje vzájemné vyzkoušení v praxi, abychom si oboustranně vyhodnotili vhodnost. Poté už jen vyřešíme podmínky a plácneme si.

Předvídatelná a jasná spolupráce

Předvídatelná a jasná spolupráce

I přes náš růst jsme předvídatelným partnerem. Každý náš kolega ví co ho čeká a kam může jít. Pro každou pozici máme kariérní mapy a možnosti. V myTimi pracujeme, tak aby nikdy nedošlo k nepříjemným překvapením, nebo jste nevěděli na čem jste.

Máme jasný systém odměňování a postupu mezi pozicemi. Úkoly jsou vždy předávány naprosto jasně pomocí individuálních KPIs a práce s projektovými nástroji.

Zobrazit všechny volné pozice