Logo
Jsme konzultanti

Jsme konzultanti

Klientům pomáháme uspět, realizovat jejich sny a dělat práci den za dnem efektivněji. Pracujeme pro dvacet firem z české TOP 30. Radíme start-upům a začínajícím podnikatelům. V Česku je nás již 1300 a specializujeme se na Audit, Consulting, Daně, Forenzní služby, Právo a Strategie a transakce. U nás rozvinete své dovednosti, rozšíříte si obzory a získáte know-how a nástroje, které vám umožní růst. Profesně i lidsky.

Proč bych měl zkusit výběrko v myTimi?

 • Do 24 hodin budeme reagovat na každé CV.

 • Šanci má každý, vybíráme osobnost, ne roky na židli.

 • S kandidáty pracujeme stejně jako ve firmě s respektem a proaktivně.

 • Díky našemu výběru pomocí testů a případovek je výběr v myTimi zábava.

 • Nahrajte nám své CV

  Nechte si prostřednictvím umělé inteligence (AI) analyzovat Vaše CV a najít ty nejlepší pracovní příležitosti.

  Nahrajte CV

  Jsme konzultanti

  V myTimi rostete s námi

  Milan do myTimi nastoupil v roce 2020 na pozici SEO specialisty a za tu dobu rychle prokázal svoje schopnosti. Po prvních měsících postoupil na roli Strategy Directora a za dalších zhruba 9 měsíců se jeho schopnosti prokázaly znovu a tak si pod sebe vzal i celou webovou a obsahovou část našich marketingových aktivit. Díky své vytrvalosti a schopnostem získal Milan za necelý 1 rok dva kroky vpřed. U nás má každý podobnou šanci, nehledíme na věk, ani zkušenosti. Hledáme vytrvalost a schopnosti.

  Jsme konzultanti

  Výběr je zábava

  V myTimi věříme, že výběrové řízení je dialog, není to inkvizice, kde jedna strana hodnotí druhou. Výběr vnímáme jako námluvy, kde musí dojít k win-win spolupráci.
  Obvyklý postup je úvodní krátký telefonát (vzájemná kvalifikace), poté testy osobnosti a testy práce pod stresem (zábavná část), poté následuje vzájemné vyzkoušení v praxi, abychom si oboustranně vyhodnotili vhodnost. Poté už jen vyřešíme podmínky a plácneme si.

  Jsme konzultanti

  Předvídatelná a jasná spolupráce

  I přes náš růst jsme předvídatelným partnerem. Každý náš kolega ví co ho čeká a kam může jít. Pro každou pozici máme kariérní mapy a možnosti. V myTimi pracujeme, tak aby nikdy nedošlo k nepříjemným překvapením, nebo jste nevěděli na čem jste.
  Máme jasný systém odměňování a postupu mezi pozicemi. Úkoly jsou vždy předávány naprosto jasně pomocí individuálních KPIs a práce s projektovými nástroji.